כיצד לשפר את העבודה במשרד על ידי סידור וארגון של פינת העבודה

office-620817_1920

כיצד לשפר את העבודה במשרד על ידי סידור וארגון של פינת העבודה

​טיפים קטנים לשיפור העבודה המשרדית

מקם את שולחן העבודה שלך כך שתוכל להביט דרך חלון אם אתה יכול. היכולת להביט דרך חלון בזמן העבודה יכולה לעזור להפחית את רמות הלחץ ולהתמקד טוב יותר בעבודה שלך. העבר את שולחן העבודה למיקום שבו אתה יכול בקלות לשבת ולהציץ מדי פעם מהחלון. בדוק שאין בוהק על מסך המחשב שלך או אור בעיניים לאורך כל היום.

שמור את הדברים שאתה משתמש בתדירות הגבוהה ביותר קרוב אליך. כתוב רשימות של הדברים שאתה משתמש בהם מדי יום, שבועי וחודשי כדי שתדע מה חשוב לשמור בקרבתך. שמור את הדברים שאתה משתמש בהם מדי יום בהישג ידך מהשולחן שלך, כך שתוכל לתפוס אותם כשאתה צריך. אם אתה משתמש בדברים בתדירות נמוכה יותר, אחסן אותם במגירות או בארונות המרוחקים יותר כדי להסיר את העומס ולחסוך מקום. 

לדוגמה, אם אינך משתמש במדפסת לעתים קרובות, שמור אותה בצד השני של החדר כדי שלא תתפוס מקום בשולחן העבודה שלך.

אם ישנם דברים שבהם אתה משתמש מספר פעמים ביום, השאר אותם על השולחן שלך, על מדף סמוך או במגירה העליונה של שולחן העבודה שלך.

שמור פח אשפה במשרד שלך כך שתוכל להיפטר מדברים מייד. אחסן פח קטן לצד השולחן שלך או מתחתיו כך, אם יש לך אשפה או קבצים שאינך זקוק להם יותר, אתה יכול לזרוק אותם מייד במקום לאפשר להם להתעמק במקום שלך.  

הקפידו להחליף את שקית האשפה לעיתים תכופות כך שהמשרד שלכם יישאר רענן ונקי.

גרוס מסמכים עם מידע אישי עליהם לפני שאתה זורק אותם.

ניירת נפרדת מדי יום

העברת ניירת אינה משימה ענקית כשאתה עושה את זה לעיתים קרובות. עליך למיין את הדואר הנכנס מיד עם קבלתו. אם תעשה זאת, זה צריך לקחת עשר דקות בערך. אם לא, זה נערם במהירות.

קחו הפסקה

אנו יודעים איך נראה סוף סוף יום עבודה: ממהרים לצאת מהדלת. אז אנו מבינים מדוע החזרת הדברים במקומם לא תהיה בראש סדר העדיפויות עבורך ולכן כל יום לפני שתעזוב את מקום העבודה שלך, קח חמש או עשר דקות להחזיר את הכל למקומו.

הניצחון על החוטים

סביר להניח שיש לך הרבה חוטים סביב השולחן שלך, כולם חוצים ומטלטלים. במיוחד אם יש לך הרבה מכשירי אלקטרוניקה כמו: מחשב שולחני עם צגים מרובים יחד עם רמקולים, מגרסת נייר, מכונת פקס(באמת???), מדפסת וכו'. זו הזדמנות טובה לבחון את האלקטרוניקה בה אתה משתמש בעקביות ולשקול אם קיימת גרסה מעודכנת ומשולבת(הכוונה לפקס בעיקר). זה יהיה אידיאלי שלמדפסת שלך תהיה אפשרות לסרוק, לשלוח פקס ולהעתיק מסמכים בנוסף להדפסה מסורתית.ובלי שום קשר אפשר לרכוש בעלות מינימילית "מארגן כבלים"שיאסוף את החוטים ביחד.

כאמור הסדר והארגון לא מתמקד רק במשרדים ובנייירת, כל עסק החל מחנות למסעדה, קיוסק או גן ילדים זקוק לסדר וארגון

וגם שם אני יכולה ורוצה לעזור לכם.

נחשוב ביחד איך העסק שלכם יהפוך לאסטטי ומסודר על מנת להצמיח עבודה. 

טיפים ומאמרים מהבלוג

הטריק לקיפול מושלם

חייבת לציין שמאז שאני משתמשת בעזר הקיפול לכביסה, הארון שלי נראה מסודר פי 3. בתור מסדרת בתים, רוב לקוחותיי מזמינים אותי לסידורי ארונות ופתרונות אחסון

לקריאה »

מתכנן הארוחות שלי

אנחנו נשים עסוקות, נשים עובדות, מהבית, מהמשרד, חלקינו מנהלות עסקכל היום מג'נגלות בין הבית לבין העבודה.כל כך הרבה משימות, ואנחנו שאוהבות סדר וארגון לא מבינות

לקריאה »

הרשמו לניוזלטר שלי

הישארו בקשר וקבלו טיפים והדרכות חינם שיעזרו לכם לעשות סדר בחיים

שתפו : )

כתיבת תגובה