הרבה בגדים וארון קטן, מה עושים?

יש לכם ארון קטן אבל הרבה בגדים?בעיה מוכרת ונפוצה.מה שחשוב תמיד לזכור זה שלכל בעיה יש גם פתרונות, אז הנה לכם מספר טיפים למיקסום המקום בארון הבגדים:

טיפ מס' 1:מקסם את המרחב האנכי.

ארונות רבים מכילים מוט אחד ומדף מעל, כך שרוב הבגדים שלנו מאוכסנים בתליה ויש עוד קצת מקום לביגוד מקופל, ומה שקורה בפועל זה הרבה מקום מבוזבז ולכן הוספת מדפים או מחיצות אחסון מתקפלות  בחלק התחתון תמקסם את המקום בארון וגם תשמור עליו מסודר.

ראו כמה תמונות למוצרים שמצאתי ברשת, מימין סלסלה פתוחה שמשמשת כמדף שבה ניתן לאחסן דברים באופן מסודר ומשמאל, מדפים מתכווננים לארון.

פתרונות קלים וזולים!, אהבתי.

 

טיפ מס' 2:אחסון הנעליים

לחילופין החלק התחתון יכול לאחסן את הנעליים,אומנם רובנו כבר משתמשים בחלק התחתון של הארון לאחסון נעליים, השאלה אם עושים זאת באופן מסודר בצורה כזו שהנעליים שלנו תשמרנה,מניסיוני גיליתי שרובנו לא, ולמעשה יש לזה פתרונות קלים וטובים:

קחו למשל את הקופסאות השקופות מפלסטיק שניתו להזמין אותן לפי הכמות הרצויה וצורתן הפשוטה פשוט ניתנת להרכבה כמו לגו,פשוט,אסטטי ושומר לנו על הנעליים לאורך זמן,מעבר לכך החלק הקדמי של הקופסא שקוף כך שניתן למצוא את הנעל המבושקת בקלות מבלי לבלגן את כל האזור.

עוד פתרון מעולה,זה מדפון כפול מפלסטיק לזוג נעליים שגם שומר על סדר,גם על הנעל וגם על המקום.

 

טיפ מס' 3:השתמש בשטח הקיר

קירות ריקים  לעתים קרובות יכולים לשמש כשטח אחסון מעולה ,אם השטח צר ואינך יכול להוסיף מדפים, השתמשו בווים לתליית כובעים/תיקים, זו דרך פשוטה להוסיף סגנון ופונקציונליות לאחסון המלתחה. 

טיפ מס' 4:אחסן פריטי עונה במקום אחר

יתכן שיהיה צורך באחסון עונתי כאשר המקום בארון מוגבל . במידת האפשר, אחסן בגדים מחוץ לעונה באזור נפרד(מחסן ,ארגז מצעים).את בגדי העונה שעברה אכסן בתוך שקית ואקום אשר תשמור על הבגדים שלך בצורה הכי טובה הן מבחינת איכות והן מבחינת מיקסום מקום. למי שלא מכיר ,בשקיות הואקום שואבים את האויר מה שגורם לשקית להיצמד לבגדים בצורה כזו שהיא נהיית מאוד דקה וקלה לאיחסון.ולידע כללי הבגדים נשמרים בצורה הרבה יותר טובה בצורה זו.

טיפ מס' 5:עצב את הארון שלך מחדש

לעתים קרובות אנו נתקעים כשמסתכלים בארון שלנו כמו שהוא, אבל פריסה חדשה לגמרי יכולה לשנות את הפונקציונליות של הארון . זו יכולה להיות השקעה(בעיקר של זמן), אך בסופו של דבר הארון מיועד לצרכים שלך ויוצר מרחב פונקציונלי יותר. 

תסתכלו על הארון, תדמיינו איך אתם רוצים שהוא יראה ,מה חסר לכם בו ,אילו פרטים לא נכנסים לכם בארון?ואיזה איבזור יכול להקל על האחסון שלכם.

להלן כמה רעיונות להתחיל איתם:

קולב רב תלייה ,מיועד בעיקר לזוגות מכנסיים,התליה היא "במדרגות" כך ששוב אנו ממקסמים את המקום האנכי.

למדפים ניתן להוסיף חציצה ע"י מתקן פשוט-חוצץ מדף, החציצה שומרת על סדר,שלא תהיה גלישה של בגדים בין ערימה לערימה, החוצץ גם שומר על גודל קיפול אחיד .

מדפי בד תלויים  יפה,שימושי וזול ,עוד פתרון לארונות קטנים עם מוט תלייה.

מתקן מדליק לאחסון תיקים,גם שומר עליהם וגם אינו תופס מקום .

מתקן לאחסון תיקים

ובקיצור ,כפי שאמרתי לכל בעיה יש פתרון, לא מצאתם אותו? אשמח לעזור

קישורים לאביזרים ניתן למצוא עם לחיצה על התמונה או דרכי.

תכתבו לי לואטאפ:0507880127

שיהיה בהצלחה!

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. רונית

    טיפים נהדרים!!! תודה

כתיבת תגובה